Transformer 6 Watt 12 Volt
For powering all 12V LED products
20.00 $
Transformer 6 Watt 12 Volt
For powering all 12V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 120V |
| Exit | 12V |
| POWER | |
| Watts | 6W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 40mm |
| Width | 40mm |
| Height | 20mm |
| Weight | 43 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 x 4.5 x 2.5 cm |