Protected closed transformer (water) 35 Watt 12 Volt
For power supply of all 12V LED products
46.00 $
Protected closed transformer (water) 35 Watt 12 Volt
For power supply of all 12V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 120-220V |
| Exit | 12V |
| POWER | |
| Watts | 35W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 148mm |
| Width | 40mm |
| Height | 30mm |
| Weight | 333 g |
|---|---|
| Dimensions | 18.20 x 6.4 x 3.5 cm |