Protected closed transformer (water) 320 Watt 12 or 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
189.00 $
Protected closed transformer (water) 320 Watt 12 or 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 120-220V |
| Exit | 12V ou 24V |
| POWER | |
| Watts | 320W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 252mm |
| Width | 90mm |
| Height | 43.8mm |
| Weight | 1904 g |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 x 12.5 x 5.5 cm |
| Voltage: | 12V, 24V |