Protected closed transformer (water) 240 Watt 12 or 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
169.00 $
Protected closed transformer (water) 240 Watt 12 or 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 120-220V |
| Exit | 12V ou 24V |
| POWER | |
| Watts | 240W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 244.2mm |
| Width | 68mm |
| Height | 38mm |
| Weight | 1300 g |
|---|---|
| Dimensions | 31 x 9 x 5 cm |
| Voltage: | 12V, 24V |