Protected closed transformer (water) 60 Watt 12 OR 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
89.00 $
Protected closed transformer (water) 60 Watt 12 OR 24 Volt
For powering all 12V-24V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 120-220V |
| Exit | 12V ou 24V |
| POWER | |
| Wattage | 60W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 162.5mm |
| Width | 42.5mm |
| Height | 32mm |
| Weight | 810 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 x 8 x 5 cm |
| Voltage: | 12V, 24V |