Protected closed transformer (water) 60 Watt 12 or 24 Volt dimmable
For powering all 12V-24V LED products
96.00 $
Protected closed transformer (water) 60 Watt 12 or 24 Volt dimmable
For powering all 12V-24V LED products
| VOLTAGE | |
|---|---|
| Entrance | 100-130V |
| Exit | 12V ou 24V |
| POWER | |
| Watts | 100W |
| MAGNITUDE | |
| Length | 200mm |
| Width | 70mm |
| Height | 46mm |
| Weight | 1100 g |
|---|---|
| Dimensions | 32.90 x 27.60 x 17.60 cm |
| Voltage: | 12V, 24V |